O Nás

Já (Jiří Borkovec) působím v oboru fitness přes 20 let, kdy jsem si prošel kariérou vrcholového sportu v kulturistice a dosáhl svých cílů a vybojoval několik titulů (mistr ČR, Mistr světa, Mr. Universe atd.). Nyní pokračuji v intenzivním tréninku (v různých sportech) a spojuji své odborné znalosti s mnohaletými zkušenostmi ve sportovní výživě. Jsem jeden z mála v ČR, kdo disponuje kombinací, že jsem uznávaným odborníkem, vrcholovým sportovcem a majitelem značky, který nedrží své jméno v anonymitě pro případ provalení nějaké obchodní nekalosti. Naopak svým jménem BODYFLEX Nutrition veřejně propaguji. Vybudoval jsem si reputaci stabilní značky, která drží svůj standard a NIKDY neubírá z kvality za honbou po větší marži.

Jako “jeden z Vás” se snažím jít jinou cestou, než čistě tou “drsnou obchodní”, kde je důležitý jen co největší zisk. Nechci vyrábět stovky produktů, které nemají smysl a ze zákazníků jen tahají peníze. Moje produkty mají hlavu a patu a jsou založené na nekompromisní kvalitě, vyváženém složení a perfektní chuti. K výrobě jsou používány jen ty nejkvalitnější, biologicky nejvyužitelnější suroviny, které jsou samozřejmě o něco dražší. Zákazníci si moje produkty kupují kvůli tomu, jaké jsou, ne protože jsou zrovna v akci.

Produkty BODYFLEX Nutrition jsou vyráběny tak, abych věděl, že jsou nejlepší na trhu. Však je také sám používám. Za své peníze přeci chcete dostat tu nejlepší možnou kvalitu tak jako jsem to vždy chtěl já! Mám totiž tak vysoké nároky, že mě žádná firma nedokázala uspokojit, takže přede mnou stála jasná výzva...Vlastní značka...A nyní mám tu možnost Vám poskytnout to, čemu sám věřím a za čím si stojím svým jménem.

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook_bodyflex instagram_bodyflex YouTube_bodyflex