O Nás

Já (Jiří Borkovec) a moje manželka (Karolína Borkovcová) působíme ve svém oboru přes 15 let a jsme profesionální sportovci, kteří spojují své odborné znalosti s mnohaletými zkušenostmi ve sportovní výživě.
Jsme jedni z mála na světě a jediní v ČR, kteří disponují kombinací, že jsou oba uznávaní odborníci, vrcholoví sportovci, manželé a majitelé značky, kteří nedrží svá jména v anonymitě pro případ provalení nějaké obchodní nekalosti. Naopak svými jmény BODYFLEX Nutrition veřejně propagujeme. Vybudovali jsme si reputaci stabilní značky, která drží svůj standard a NIKDY neubírá z kvality za honbou po větší marži.

Jako “jedni z Vás” se snažíme jít jinou cestou, než čistě tou “drsnou obchodní”, kde je důležitý jen co největší zisk. Nechceme vyrábět stovky produktů, které nemají smysl a ze zákazníků jen tahají peníze. Naše produkty mají hlavu a patu a jsou založené na nekompromisní kvalitě, vyváženém složení a perfektní chuti. K výrobě jsou používány jen ty nejkvalitnější, biologicky nejvyužitelnější suroviny, které jsou samozřejmě o něco dražší. Naši zákazníci si naše produkty kupují kvůli tomu jaké jsou, ne protože jsou zrovna v akci.

Naše produkty vyrábíme tak, abychom věděli, že jsou nejlepší na trhu. Však je také sami používáme. Za své peníze přeci chcete dostat tu nejlepší možnou kvalitu tak jako jsem to vždy chtěl já s manželkou! Máme totiž tak vysoké nároky, že nás žádná firma nedokázala uspokojit, takže před námi stála jasná výzva...Vlastní značka...A nyní máme tu možnost Vám poskytnout to, čemu sami věříme a za čím si stojíme svým jménem.

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook_bodyflex instagram_bodyflex YouTube_bodyflex

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.